HURRICANE

Privat Lable


Аромат не можливо не відчути, він не може не впливати на людину і не може лишитись поза увагою. Презентуючи його, ви проникаєте в особистий простір іншої людини. Розміщуючи його у своєму офісі чи на підприємстві, ви керуєте відвідувачами та працівниками. Ми ж пропонуємо зробити цей аромат корпоративним, ексклюзивним, персоналізованим.

Створення нішевих ароматів

Hurricane дає можливість створити власну ароматичну продукцію для корпоративного використання чи для подарунків партнерам, колегам. Це можуть бути дифузори, саше, аромамашини чи ароматична канцелярія з вашим логотипом і персонально обраним ароматом.

Також ви можете закріпити за собою певний аромат і він буде унікальним, буде тільки вашим. Цей запах буде асоціюватися тільки з вашою компанією, він вибудовуватиме емоційні зв’язки та нагадуватиме про вас повсякчас.

Private label для вашого бренду

Розуміючи специфіку вашого бренду і маркетингові цілі, наші консультанти допоможуть вам обрати аромат із нашої парфумерної палітри. Потім Hurricane виготовляє ароматичну продукцію із натуральних компонентів з вашим фірмовим логотипом. Це можуть бути аромамашини та дифузори для корпоративних і приватних приміщень, подарункові набори, саше в авто і в шафу, свічки, запрошення чи будь-яка канцелярія.

Обираючи аромат, ви обираєте спосіб підсвідомої взаємодії з людьми, спосіб впливу, адже запах це тонка матерія, яка корегує емоції та стан, створює певний настрій і підштовхує до співпраці.

Замовляйте консультацію і створюйте свій private label разом з Hurricane.