Співробітництво

Hurricane – це ураган нових відчуттів, здатний змінити життя на краще.

Наша мета – отримати максимальну кількість офлайн точок і бути представленими у всіх регіонах нашої країни з товаром, який не має конкурентів за якістю та компонентами (натуральність) зовнішнього вигляду, і загальної маси бренду.
Тим самим ми хочемо залучити молодих та цілеспрямованих партнерів, які хочуть рости та розвиватися разом з нами, готові вкладати у новий перспективний напрямок та популяризувати його по всій Україні.
Таким чином, ви маєте можливість бути першим і єдиним у вашому регіоні, і стабільно підвищувати свій дохід, тому що заробляють ті, хто стоять біля витоків!

Наші переваги:

  • Унікальний продукт 
  • Маржинальність 
  • Вільна ніша 
  • Використання сучасних технологій та сервісу
  • Підвищення рівня норми споживача

Що ми пропонуємо:

  1. Робота з якісною продукцією безпосередньо від виробника, з високо маржинальним продуктом і нішею з низькою конкуренцією.
  2. Унікальне УТП (стосується мийки), що збільшує залучення ЦА 
  3. Навчання персоналу, персоналізований сервіс, медіапідтримка та активна участь у створенні нових продуктів.

 

У партнерстві з нами ви отримуєте якісний ліквідний національний продукт із високою маржинальністю, а також всю медіапідтримку, фото- та відеоконтент, інформаційну підтримку відділу маркетингу з питань офлайн і онлайн продаж у вашому регіоні. З нами ви зможете добре заробляти при мінімальних вкладеннях.
Будемо раді бачити вас у лавах нашої команди. 

Надайте бізнесу унікальний акцент

Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Товар додано у кошик